جاشمعی

جاشمعی های چوبی بنی دکو

دکوراسیون منزل بسیار مهم است و انجام اصولی و صحیح دکور، انرژی‌های مثبت به سمت شما می‌آیند و حس خوبی در محیط خواهیدداشت. با رعایت نکاتی ساده می‌توانید به بهترین شکل این کار را انجام دهید. شمع یکی از لوازم تزیینی ارزان است که که به‌راحتی در نزدیک‌ترین مغازه و فروشگاه پیدا می‌شود و یا حتی خودتان هم اگر علاقه‌مند باشید، می‌توانید درست کنید. استفاده از شمع نه تنها جنبه تزیینی دارد بلکه برای حرکات مدیتیشن هم به‌کار می‌آید. شمع با ایجاد آرامش عمیق، جسم و روح شما را سبک کرده و نتیجه این عمل تعادل، برخورد منطقی با مشکلات، افزایش تمرکز، کاهش استرس و … خواهدبود. انجام حرکات مدیتیشن با شمع، ذهنتان را از افکار مزاحم و آزاردهنده پاک می‌کند و افزایش خلاقیت را به‌دنبال دارد.

«شمع بنی دکو » یک مجموعه 3 عددی شمع بوده که ابعاد سایز بزرگ 9 × 4.5 × 4.5 سایز متوسط 6.5 × 4.5 × 4.5 و سایز کوچک 4.5 × 4.5 × 4.5 است. لازم‌به‌ذکر است این ابعاد پایه‌های چوبی بوده که روی هرکدام یک وارمر به قطر 4 سانتی‌متر قرار دارد. سطح مقطع آن‌ها مربعی به ابعاد 4.5 در 4.5 است و وارمر داخل قسمت برش‌خورده قرار می‌گیرد. طراحی شمع‌های این مجموعه بسیار زیبا و کاربردی است زیرا وارمرها قابلیت جداشدن دارند و اگر خوشتان نیاید می‌توانید آن را تعویض کنید. شاید فکر کنید پایه‌های چوبی وزن زیادی دارند و سنگین هستند ولی جالب است بدانید وزن آن‌ها به‌ترتیب 90، 60 و 45 گرم بوده و سبک‌اند و به‌راحتی می‌توانید در هر نقطه که بخواهید قرار دهید. همانطور که می‌دانید شمع وارمر از پارافین است. پارافین ماده اصلی در شمع‌سازی بوده که در انواع مختلف جامد، پودر، مایع و … وجود دارد.

«بنی‌دکو» یک برند ایرانی است که در زمینه تولید وسایل دکوراتیو و تزیینی فعالیت می‌کند. از محصولات متنوع آن می‌توان به آینه، ساعت، چراغ‌خواب و … اشاره کرد.

 

با چیدمان مختلف شمع‌های مجموعه فوق که در سه سایز متفاوت هستند، می‌توانید پذیرایی، اتاق‌خواب، میز غذاخوری و یا هر فضای دیگر را تزیین کنید، یک میز شام رمانتیک بچینید، برای سفره هفت‌سین استفاده کنید، در تولدها روشن کنید و … .

روی پایه‌های چوبی مدل اختصاصی حک شده و به علاقه‌مندان به طرح های خاص و کلاسیک پیشنهاد می‌کنیم آن را تهیه کنند و در کنار سایر مجسمه‌ها و وسایلی که طرح های زیبا و کلاسیک دارند قرار دهند و کلکسیون خود را کامل کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *