بزرگترین و مجهزترین تولید کننده محصولات دکوراتیو انحصاری

عرضه مستقیم از کــارخـــانه به خــانــه

*مجموعه تولیدی خدماتی آنلاین “بنی دکو” یک مجموعه خصوصی تولیدی است که به عنوان یک کارخانه مستقل، در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه در زمینه تولید محصولات دکوراتیو و ارائه خدمات مرتبط با گستره چاپ دیجیتال، برش لیزری، جهت تولید محصولات دکوراتیو و هدایای تبلیغاتی، با اتکا به مجوزها و گواهینامه‌های رسمی خود فعالیت می‌نماید. رسالت اصلی این مجموعه تولید محصولات خاص و انحصاری دکوراتیو می‌باشد.

*این مجموعه دارای 2 مرکز تولید و 4 خط تولید مستقل جهت تولید محصولات خود با بیش از 50 تنوع، اعم از پوستر های دیواری، تایل های آسمان مجازی و سایر محصولات دکوراتیو میباشد. همچنین دارای ظرفیت بالای تولید عمده محصولات جهت همکاری با مجموعه ها ارگان ها و سازمان های دولتی وغیر دولتی میباشد.

*نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، متعهد به توسعه تولید، تمرکز بر ماندگاری محصول، کیفیت بالا بر مبنای تکنولوژی جزو ارزش‌های اصلی این مجموعه می‌باشد.

*این مجموعه از بروزترین فن آوری های صنعتی در سیستم های چاپی جهت تولید هرچه بهتر محصولات دکوراتیو جدید  بهره مند بوده که تمام این مراحل با استفاده از سیستم مدیریت نوآوری جهت کنترل و ردیابی اتوماتیک تولید می‌باشد

*مجموعه بنی دکو از بدو تاسیس، رسالت خود را براساس مسئولیتهای ذیل بنا کرده است:

    • تولید بهترین محصول با کیفیت بالای غیر قابل رقابت
    • استفاده از جدید ترین ماشین آلات و سیستم های صنعتی برای تولید سریعتر و با کیفت تر
    • سفارشی سازی کلیه محصولات با در نظر گرفتن نظر مستقیم مشتری
    • ارسال و بسته بندی کاملا ایمن و سالم محصولات

 

*ارائه دهنده جدیدترین محصولات دکوراتیو برای کاربران خود تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی را تداعی میکند. ارسال سریع و تضمین اصل بودن کالا ، دو اصل اولیه است که فروشگاه بنی دکو از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول هر سال حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات به دایره ی فعالیت خود افزوده است.

*با عضویت در شبکه های اجتماعی ما از جدیدترین محصولات تولیدی و قیمت ها و بن های تخفیف آگاه شوی همچنین با درج نظرات خود ما را در بهبود کالاها یاری کنید.

فروشگاه آنلاین و امن ، از ما بخرید ، صرفه جویی کنید …